O firmie

Kontakt z nami

Interforum Pharma jest firmą farmaceutyczną działającą na skalę międzynarodową, założoną w Berlinie w 1989 r. Szybka ekspansja doprowadziła do utworzenia oddziału naszej firmy w Polsce w 1993 r. Interforum Pharma specjalizuje się w dystrybucji surowców farmaceutycznych dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego oraz spożywczego.

Efektywny i profesjonalny system obsługi, jak również wieloletnie doświadczenie marketingowe sprawia, że jesteśmy uznani za kompetentnego pośrednika pomiędzy wytwórcami a klientami. Naszą dewizą jest zaspokajanie potrzeb każdego klienta poprzez dostarczenie towarów wysokiej jakości oraz realizację zamówień w jak najkrótszym czasie.                                          Jan Żmuda
                     Prezes Interforum Pharma Sp. z o.o.
Chcemy przestrzegać tej dewizy i dlatego oferujemy surowce od najlepszych producentów, posiadających certyfikaty GMP, działających wg standardów GMP oraz zweryfikowanych systemów gwarantujących jakość.

Interforum Pharma ustanowiła efektywny system zapewniający jakość, obejmujący zarządzanie, osobistą obsługę klienta, jak również pomieszczenia magazynowe, które odpowiadają standardom GMP.

Nasz wysoko wykwalifikowany personel zapewnia profesjonalną obsługę oraz sprawną realizację zamówień. Będziemy zawsze gotowi współpracować z Państwem nie tylko w kwestiach specyficznych wymagań, ale również w sprawach związanych z przepisami dotyczącymi certyfikatów i rejestracji DMF i CEP. Wszystko to ustaliło naszą reputację jako kompetentnego dostawcę produktów wysokiej jakości.